Mladinci na gostovanju zasluženo zmagali!

V Kidričevem se je končal 23. krog prve mladinske nogometne lige EON NextGen, kjer so slavili Domžalski mladinci. V polno sta merila Latvijec Emils Evelons v 38. minuti tekme in po prihodu s klopi v 67. minuti, tudi Kristjan Bandur!

U19AluDom02

Dejan Djuranović, trener U19: ''V prvem delu igre smo domačinom pustili preveč prostora, zato so smo bili skoraj kaznovani. V nadaljevanju tekme smo imeli vse do konca nad igro kontrolo, zato smo tekmo tudi dobili. Ves čas smo iskali nov zadetek, vendar rezultat 0:2 prinaša ravno tako tri točke. Zaslužena in prigarana zmaga z naše strani in vesel sem, da smo tukaj opravili to zaradi česar smo prišli.''