Sobotna tekma med Domžalami in Olimpijo, z izjemo sosedskega rivalstva, nima pravega tekmovalnega naboja. Kljub temu s seboj nosi prav posebno sporočilo in to je solidarnost do sočloveka. Namesto vstopnice bosta vstop na stadion omogočala najmanj dva prehranska izdelka z daljšim rokom uporabe. Na stojnici Anine zvezdice pa bomo zbirali tudi sredstva za malega Reneja, ki bo z otvoritvenim udarcem poskrbel za začetek tekme.
Se vidimo v soboto ob 17:00 na domžalskem stadionu. Več o dobrodelni akciji najdete tukaj... SKUPAJ POMAGAJMO URESNIČITI SANJE!
Uporabljamo nujne piškotke, ki zagotavljajo funkcionalnost spletne strani in boljšo uporabniško izkušnjo. Informacij o piškotkih NE DELIMO z drugimi osebami ali partnerji. Več o piškotkih