Trener: Srebrnič Miran Trener: Djuranović Dejan

V ekipi Domžal ni Arnela Jakupovića (poškodba), Tilna Klemenčiča (poškodba), Tončija Mujana (poškodba) in Mattiasa Kaita (preventivna karantena). Odsoten je tudi Sven Šoštarič Karič.

Glavni sodnik Pomočnik sodnika Pomočnik sodnika Četrti sodnik

Barišič 10'

1:0 Mulahusejnović 26' Vuklišević 88'
2:0 Mulahusejnović 52'

Piscalka90+4. minuta: Glavni sodnik Alen Borošak je označil konec tekme.

90+2. minuta: Po predložku Žiniča z desne strani je Vuk z glavo streljal mimo leve vratnice domačih vrat.

90+1. minuta: Četrti sodnik Aleksandar Matković je označil tri minute dodatka tekme.

rumeni karton mali88. minuta: Zaradi prekrška nad Spinellijem je rumeni karton prejel Damjan Vuklišević.

86. minuta: Vuk je prišel do zaključnega strela. Z dobrih 20 metrov je žogo poslal čez domača vrata.

menjava84. minuta: V ekipi Kopra je Vršiča zamenjal Bešir.

83. minuta: Urbančič je priboril kot z leve strani. Po podaji Ibričića je pred vrati odbil Rajčevič.

79. minuta: Vršič je z 20 metrov streljal mimo zgornjega levega kota vrat Domžal.

menjava79. minuta: V ekipi Domžal je Tamarja Svetlina zamenjal Jošt Urbančič.

74. minuta: Sikošek je storil prekršek globoko na desni strani polovice Domžal. Z neposrednim strelom je poizkušal Vršič, ki je žogo poslal čez gol.

72. minuta: Podlogar je prodiral po desni strani. V kazenskem prostoru je našel Vuka, ki je žogo zavrnil do Svetlina, ki je z 20 metrov streljal visoko čez gol.

71. minuta: Sikošek je priboril prosti strel globoko na levi strani polovice Kopra. Po podaji Ibričića so se domači ubranili.

menjava69. minuta: V ekipi Kopra so Jozinovića, Pejića in Mulahusejnovića zamenjali Čirjak, Mišić in Spinelli.

67. minuta: Na drugi strani je z razdalje poizkušal Dodlek. S 25 metrov je žogo poslal mimo leve vratnice.

66. minuta: Svetlin je na desni strani kazenskega prostora podaljšal do Podlogarja. Ta je poslal predložek pred vrata, kjer je Vuk iz težkega položaja z voleja mojstrsko streljal pod prečko. Vratar Vargić je uspeš žogo odbiti v kot. Po podaji Ibričića so se domači ubranili.

menjava62. minuta: V ekipi Kopra je Barišiča zamenjal Krajinović.

menjava61. minuta: Ibričić je priboril kot z desne strani. Po podaji kapetana so domači odbili v stranski avt. V ekipi Domžal sta Janeza Piška in Predraga Sikimića zamenjala Matej Podlogar in Slobodan Vuk.

56. minuta: Žužek je pobegnil obrambi Domžal na desni strani. Znotraj kazenskega prostora je poslal predložek v sredino, kjer je z glavo močno streljal Pejić. Z izjemno obrambo je Sorčan žogo dvignil čez prečko v kot. Po podaji Vršiča so se Domžalčani ubranili.

zoga2:0 Mulahusejnović, 52. minuta: Barišič je na levi strani uspešno preigraval. Znotraj kazenskega prostora je podal pred vrata, kjer je iz neposredne bližine žogo v prazno mrežo poslal Mulahusejnović.

49. minuta: Po lepi priložnosti Kolobarića so domali uspeli odbiti, va nadaljevanju akcije pa je Sikimić priboril kot z desne strani. Po podaji Ibričića je Žužek poslal mimo leve vratnice v nov kot. Po podaji Ibričića so se domači ubranili.

Piscalka46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Kopra.

Piscalka45+1. minuta: Glavni sodnik Alen Borošak je označil konec prvega polčasa.

34. minuta: Koper je izpeljal hiter protinapad po levi strani. Vršič je zaposlil Kneževiča, ki je z levega roba kazenskega prostora streljal mimo daljše vratnice.

zoga1:0 Mulahusejnović; 26. minuta: Po slabi podaji Ibričića je do žoge na polovici Domžal prišel Vršič. Na kratko je podal do Mulahusejnovića, ki je bil sam pred vrati Domžal. S strelom v spodnji desni kot je premagal vratarja Sorčana.

23. minuta: Sikimić je priboril prosti strel na desni strani polovice Kopra. Po podaji Ibričića so se domači ubranili.

22. minuta: Ibričić je na polovici Kopra našel Sikimića, ki je odigral dvojno podajo s Svetlinom. Napadalec Domžal je z 18 metrov streljal previsoko.

20. minuta: Ibričić je priboril prosti strel na levi strani polovice Kopra. Po podaji Ibričića je žoga končala v rokah vratarja Vargića.

16. minuta: Vršič je potegnil po levi strani. Žogo je zavrnil do Pejića, ki je s 14 metrov streljal mimo leve vratnice.

rumeni karton mali10. minuta: Zaradi prekrška nad Gregorjem Sikoškem je rumeni karton prejel Barišič.

9. minuta: Pišek je storil prekršek na desni strani polovice Domžal. Po podaji Vršiča je v kazenskem prostoru odbil Sikimić. V nadaljevanju je do strela s 25 metrov prišel Mulahusejnović, žoga pa se je od Vukliševića odbila v kot. Po podaji Vršiča so gostje odbili do Pejića, ki je z levega roba kazenskega prostora močno sprožil z voleja. Žogo je pred vrati preusmeril Palčič, a se je z izjemno obrambo izkazal vratar Sorčan.

7. minuta: Vuklišević je odbil v kot z desne strani. Po podaji Vršiča so se Domžalčani ubranili.

5. minuta: Žinič je priboril prosti strel na desni strani polovice Kopra. Po podaji Ibričića so se domači ubranili.

Piscalka1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal.

Logo hitD ToursAS DomžaleMG instalaterstvoTG LOGO BREZ OZADJAMetal profilAvtomehanika KvederOrbim KamnikSalomonLavacoNemecIzolacije PevecvalinanovProairDare Kos s.p.SPC ŠkerjanecGM Jagodiclogoaslani tus logobmcound  chio logo jpg RGB