Trener: Vasara Vesa Trener: Djuranović Dejan

Glavni sodnik Pomočnik sodnika Pomočnik sodnika Četrti sodnik
HONKA

Levänen 45+2'

0:1 Jakupović 22'  Markuš 59'
  Klemenčič 78'

Piscalka90+6. minuta: Glavni sodnik je označil konec tekme in Domžalčani so se s skupnim izidom 2:1 prebili v tretji krog kvalifikacij za konferenčno ligo!

90+5. minuta: Husmani je priboril kot z leve strani.

90+3. minuta: Podlogar je priboril kot z desne strani. Jakupović in Ibričić sta uspešno zadrževala žogo po izvedbi kota. Ibričić je priboril nov kot. Po podaji Ibričića so se domači ubranili.

90+1. minuta: Četrti sodnik je označil štiri minute dodatka tekme.

menjava89. minuta: V ekipi Domžal je Andraža Žiniča zamenjal Gaber Dobrovoljc, ki se je vrnil po dolgotrajni odsotnosti zaradi poškodbe.

89. minuta: Manjši pritisk Honke na polovici Domžal. Z desne strani je predložek poslal Modesto, z glavo pa je mimo desne vratnice streljal Savage.

menjava86. minuta: V ekipi Honke je Voutilainena zamenjal Algeria.

menjava82. minuta: V ekipi Domžal je Benjamina Markuša zamenjal Mattias Käit.

80. minuta: Šoštarič Karič je odbil v kot z desne strani. Po podaji Pyythie je z glavo odbil Husmani.

rumeni karton mali78. minuta: Zaradi prekrška nad Dongoujem je rumeni karton prejel Tilen Klemenčič.

76. minuta: Klemenčič je odbil v kot z leve strani. Po podaji Kaufmana je odbil Markuš.

66. minuta: Markuš je priboril prosti strel na levi strani polovice Honke. Po podaji Ibričića so se domači ubranili in krenili v hiter protinapad. Modesto je z levega roba kazenskega prostora streljal v dolgi kot. Z izjemno obrambo je žogo mimo vratnice preusmeril vratar Mulalić. Po podaji Kaufmana so se Domžalčani ubranili.

menjava60. minuta: V ekipi Honke sta Levänena in Smitha zamenjala Savage in Arko-Mensah.

rumeni karton mali59. minuta: Zaradi prekrška nad Levänenom je rumeni karton prejel Benjamin Markuš.

57. minuta: Ibričić je priboril prosti strel na levi strani polovice Honke. Po podaji Ibričića so domači odbili v kot. Po podaji Jakupovića so se domači ubranili.

53. minuta: Po podaji Žiniča z avta na desni strani je do strela z voleja prišel Husmani. Z desnega roba kazenskega prostora je žogo poslal mimo bližnje vratnice.

48. minuta: Kaufman je poslal predložek z leve strani. Po posredovanju Vukliševića je do strela prišel Modesto. Vratar Mulalić je žogo odbil predse, potem pa je prekršek nad Klemenčičem storil Dongou.

47. minuta: Žinič je storil prekršek na levi strani polovice Domžal. Po podaji Kaufmana je na prvi vratnici odbil Ibričić.

Piscalka46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Honke.

Piscalka45+3. minuta: Glavni sodnik je označil konec prvega polčasa, v katerem so bili Domžalčani veliko boljši tekmec in po treh četrtinah dvoboja v skupnem seštevku vodijo z rezultatom 2:1

rumeni karton mali45+2. minuta: Zaradi prekrška nad Benjaminom Markušem je rumeni karton prejel Levänen.

45+1. minuta: Četrti sodnik je označil dve minuti dodatka prvega polčasa.

45. minuta: Žinič je priboril prosti strel na desni strani polovice Honke. Po podaji Jakupovića so domači odbili v kot z leve strani. Po podaji Ibričića so domači odbili do Husmanija, ki je s 23 metrov streljal previsoko.

40. minuta: Ibričić je hitro odigral prosti strel na levi strani. Podal je do Alića, ki je poslal odličen predložek na drugo vratnico. Tam je z voleja sprožil Vuklišević. Žoga je oplazila domačega branilca, vratar Murray pa jo je z odlično obrambo odbil v kot z leve strani. Po podaji Ibričića so se gostje ubranili.

36. minuta: Husmani je potegnil po desni strani. Na kratko je podal do Jakupovića, ki je nemudoma našel Ibričića. Ta je močno streljal z 20 metrov, vratar Murray pa je z izjemno obrambo žogo odbil v kot z desne strani. Po podaji Ibričića je do strela z voleja prišel Klemenčič. S prve je meril za las previsoko.

33. minuta: Klemenčič je odbil v kot z leve strani. Po podaji Pyyhtie so se Domžalčani ubranili.

31. minuta: Po podaji Šoštariča Karića je Alić z leve strani poslal nizek predložek na prvo vratnico. Tik pred Podlogarjem je žogo uspel pokriti vratar Murray.

zoga0:1 Jakupović; 22. minuta: Ibričić je priboril prosti strel na levi strani polovice Honke. Po podaji kapetana je Jakupović prišel do neoviranega strela z dobrih 25 metrov. Avstrijec je mojstrsko in neubranljivo meril v zgornji levi kot nemočnega vratarja Murraya. Evrogoooooooooooool!

16. minuta: Podlogar je priboril kot z desne strani. Jakupović je na kratko podal do Husmanija, ki je žogo podaljšal do Ibričića. Ta je uspešno preigral svojega čuvaja in z 20 metrov močno streljal z levico. Z manjšimi težavami je žogo v svojih rokah zadržal vratar Murray.

menjava14. minuta: V ekipi Honke je poškodovanega Koskija, ki ga je nesrečno z žogo v obraz zadel Podlogar, zamenjal Heikkilä.

14. minuta: Po nizkem predložku Husmanija je vratar Murray žogo prestregel tik pred Podlogarjem.

11. minuta: Po podaji Modesta so Domžalčani odbili v kot z leve strani. Po podaji Voutilainena je žoga končala v rokah vratarja Mulalića.

5. minuta: Jakupović je priboril kot z leve strani. Po podaji Ibričića je bil Vuklišević malce prenizek za strel z glavo.

Piscalka1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal.

Ob 18. uri po slovenskem času se bo v Helsinkih začela povratna tekma 2. predkroga kvalifikacij za konferenčno ligo. Honka in Domžale sta se na prvi tekmi razšli z rezultatom 1:1, kar pomeni, da bo za napredovanje potrebna zmaga.