25 Sever Leon menjava78' 30 Alić Enes menjava68'
30 Kurtović Almin 89 Vuk Slobodan menjava79'
Trener: Grabić Dejan Trener: Djuranović Dejan

Odsotni so Matej Podlogar (tetiva), Benjamin Markuš (ključnica), Tibor Gorenc Stankovič (bolezen), Ranaldo Biggs, Elijah Chikwado, Grega Sorčan, Jovan Zogović in Collins Chinemerem.

Glavni sodnik Pomočnik sodnika Pomočnik sodnika Četrti sodnik Peti sodnik (VAR) Šesti sodnik (VAR)
Balažič Dejan Gabrovec David Mežnar Matic Perić Dragoslav Antič Mihael Matković Aleksandar
BRAVO

Trdin 2'

1:0 Georgijević 41' Pišek 60'

Piscalka90+7. minuta: Glavni sodnik Gregor Balažič je označil konec tekme in Domžalčani so prišli do zaslužene zmage.

rumeni karton mali90+6. minuta: Zaradi ugovarjanja je rumeni karton na klopi prejel Janez Strajnar.

Enajstmetrovka Kramarić; 90+4. minuta: Enajstmetrovko je izvedel Kramarić, ki je streljal mimo desne vratnice.

90+3. minuta: V kazenskem prostoru sta se borila Šoštarič Karič in Križan. Slednji je padel in glavni sodnik Balažič je pokazal na belo točko.

menjava90+1. minuta: V ekipi Domžal je Alena Jurilja zamenjal Marko Martinović.

90+1. minuta: Četrti sodnik Dragoslav Perić je označil najmanj pet minut dodatka tekme.

menjava79. minuta: V ekipi Domžal je Arnela Jakupovića zamenjal Slobodan Vuk.

menjava78. minuta: V ekipi Brava sta Trontlja in Trdina zamenjala Sever in Kavčič.

77. minuta: Šoštarič Karič je odbil v kot z desne strani. Po podaji Trontlja je pred vrati odbil Vuklišević.

menjava68. minuta: V ekipi Domžal je Dejana Georgijevića zamenjal Enes Alić.

menjava66. minuta: V ekipi Brava sta Bajdeta in Ogrinca zamenjala Maružin in Memić.

66. minuta: Jurilj je priboril kot z desne strani. Po podaji Jakupovića je Trontelj odbil v nov kot. Po podaji Jakupovića je Klemenčič na drugi vratnici z glavo streljlal previsoko.

rumeni karton mali60. minuta: Zaradi prekrška nad Nsano je rumeni karton prejel Janez Pišek.

49. minuta: Po kratki podaji Ogrinca je Kramarić streljla z desnega roba kazenskega prostora. Vratar Mulalić ni imel težav z obrambo.

46. minuta: Jurilj je ukradel žogo na polovici Brava. Odigral je dvojno podajo z Jakupovićem in s 14 metrov streljal mimo desne vratnice.

Piscalka46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal.

Piscalka45+2. minuta: Glavni sodnik Gregor Balažič je označil konec prvega polčasa, ki so ga več kot zasluženo dobili Domžalčani.

45+1. minuta: Četrti sodnik Dragoslav Perić je označil najmanj minuto dodatka prvega polčasa.

45. minuta: Trdin je s 25 metrov streljal visoko čez gol.

44. minuta: Trontelj je z desne strani poslal predložek na drugo vratnico. Do strela z glavo je prišel Bajde, vratar Mulalić pa je s konicami prstom žogo dvignil čez prečko. Po podaji Ogrinca s kota je z glavo odbil Šoštarič Karič.

zoga1:0 Georgijević; 41. minuta: Lepa akcija Domžalčanov na levi strani polovice Brava. Pišek je zaposlil Jakupovića, ki je poslal nizek predložek pred vrata. Tam je bil najhitrejši Georgijević, ki je z drsečim startom s štirih metrov žogo poslal v mrežo.

38. minuta: Žinič je prodiral na desni strani polovice Brava. Poslal je predložek pred vrata, kjer je iz težkega položaja z glavo streljal Jakupović. Brez težav za vratarja Josipovića.

37. minuta: Vuklišević je storil prekršek na desni strani polovice Domžal. Po podaji Ogrinca je bil na drugi vratnici povsem sam Drkušić, ki je z glavo streljal za las mimo desne vratnice.

34. minuta: Jurilj je priboril kot z leve strani. Po podaji Ibričića so domači odbili do Piška, ki si je lepo pripravil prostor za strel. Meril je v zgornji levi kot domačih vrat, a je bil vratar Josipović dobro postavljen in je žogo ujel.

29. minuta: Jurilj je priboril prosti strel na levi strani polovice Brava. Po predložku Ibričića je na drugi vratnici odbil Ogrinec.

25. minuta: Pišek je storil prekršek na polovici Domžal. S 35 metrov je neposredno proti vratom streljal Križan, ki je zadel živi zid.

19. minuta: Po dolgi podaji Trontlja je Bajde prišel do strela s 16 metrov. Poizkušal je z lob udarcem, a je bil vratar Mulalić dovolj pozoren in je žogo uspešno odbil.

12. minuta: Jurilj je krenil v hiter protinapad po levi strani. Odigral je dvojno podajo z Ibričićem in z levico poslal predložek na bližnjo vratnico. Do strela z voleja je prišel Jakupović, ki je s sedmih metrov streljal mimo desne vratnice Josipovića.

rumeni karton mali2. minuta: Zaradi prekrška nad Svenom Šoštaričem Karičem je rumeni karton prejel Trdin.

Piscalka1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Brava.

Ob 15. uri se nadaljuje državno prvenstvo! V Ljubljani se bosta na ŽAK-u pomerila domači Bravo in Domžale, ki lovijo nujno potrebne tri točke!