Trener: Kosič Dušan Trener: Razdrh Andrej

Glavni sodnik Pomočnik sodnika Pomočnik sodnika Delegat

2:1 Kerin 71'

0:1 Vuk 21' Pišek 6'
  Vujadinović 35'
  Sikošek 67'

Piscalka90+5. minuta: Glavni sodnik David Šmajc je označil konec tekme. Čeprav so bili Domžalčani večino časa veliko boljši tekmec, so na koncu točke ostale doma.

menjava90+3. minuta: V ekipi Domžal je Gregorja Sikoška zamenjal Sven Šoštarič Karič.

90+1. minuta: Četrti sodnik Slavko Vinčić je označil štiri minute dodatka tekme.

menjava89. minuta: V ekipi Celja je Kerina zamenjal Lan Štraus.

88. minuta: Po protinapadu Celja je Lotrič prišel do strela s 15 metrov. Vratar Mulalić se je izkazal z obrambo.

83. minuta: Mujan je uspešno prodiral po levi strani polovice Celje. Poslal je nizek predložek na prvo vratnico, kjer je Sappinen streljal za las mimo desne vratnice.

menjava81. minuta: V ekipi Celja je Denija Štrausa zamenjal Čalušić.

menjava79. minuta: V ekipi Domžal je Slobodana Vuka zamenjal Rauno Sappinen.

77. minuta: Podlogar je priboril prosti strel na desni strani polovice Celja. Po podaji Ibričića je Vujadinović žogo vrnil pred vrata. Domači so odbili do Ćorluke, ki je streljal z voleja. Telo je podstavil Zaletel in žogo je zletela za las čez gol. Po podaji Ibričića s kota je z voleja močno streljal Jakupović. Znova se je z izjemno obrambo izkazal vratar Rozman.

76. minuta: Pišek je na vrhu kazenskega prostora našel Vuka, ki je z glavo žogo namestil Jakupoviću. Ta je z 18 metrov streljal za las previsoko.

zoga2:1 Kerin; 71. minuta: Vizinger je na desni strani pobegnil obrambi Domžal. V neposrednem dvoboju z Mulalićem je zadel desno prečko. Žoga se je odbila do Kerina, ki je z 11 metrov žogo poslal v spodnji desni kot gostujočih vrat.

menjava70. minuta: V ekipi Domžal je Dejana Lazarevića zamenjal Matej Podlogar.

69. minuta: Vujadinović je odbil v kot z desne strani. Po podaji Lotriča je z glavo odbil Ćorluka.

rumeni karton mali67. minuta: Zaradi prekrška nad Božićem je rumeni karton prejel Gregor Sikošek.

65. minuta: Ćorluka je priboril prosti strel globoko na desni strani polovice Celja. Po podaji Ibričića je pred vrati odbil Stojinović.

63. minuta: Jakupović je uspešno preigraval na polovici Celja. njegov strel s 25 metrov je vratar Rozman z odličnim posredovanjem odbil.

60. minuta: domžalčani so izpeljali odlično akcijo na vrhu kazenskega prostora Celja. Ćorluka je odigral dvojno podajo z Jakupovićem, potem pa je zaposlil Vuka. Ta se je odlično obranil in bil povsem sam pred vratarjem Rozmanom. Slednji je dvoboj z izjemnim posredovanjem dobil in žogo odbil v kot. Po podaji Ibričića je Benedičič odbil v nov kot. Po vnovični podaji Ibričića so domači uspešno odbili, a je v nadaljevanju akcije žoga prišla do Mujana. Ta je na levi strani kazenskega prostora odigral odlično dvojno podajo z Vujadinovićem. Strel Hrvata s 13 metrov je zletel za las mimo leve vratnice.

50. minuta: Mujan je priboril prosti strel na polovici Celja. Po podaji Ibričića je z glavo streljal Vujadinović, a je bil vratar Rozman na mestu.

Piscalka46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Celja.

Piscalka45+2. minuta: Glavni sodnik David Šmajc je označil konec prvega polčasa, v katerem so bili Domžalčani boljši od tekmeca, a je ena nepazljivost v obrambi omogočila domačim izenačenje.

45+1. minuta: Četrti sodnik Slavko Vinčić je označil minuto dodatka prvega polčasa.

44. minuta: Jakupović je priboril prosti strel na levi strani polovice Celja. Po podaji Ibričića je Vuk z glavo streljal mimo desne vratnice.

zoga1:1 Lotrič/11m; 36. minuta: S strelom v spodnji levi kot je iz enajstmetrovke izid izenačil Lotrič.

rumeni karton mali35. minuta: Vizinger je z globinsko podajo pred vrati našel Kerina. S hrbta mu je žogo izbil Vujadinović, igralec Celja je padel, glavni sodnik David Šmajc pa je pokazal na belo točko. Branilec Domžal je prejel tudi rumeni karton.

32. minuta: Po kratki podaji Ćorluke je Jakupović meril s 23 metrov. Diagonalni strel je zletel za las mimo desne vratnice.

24. minuta: S 25 metrov je z diagonalnim strelom poizkušal Benedičič, streljal je mimo leve vratnice

zoga0:1 Vuk; 21. minuta: Ćorluka je uspešno prišel do žoge ob desni stranski črti. Podal je do Vuka, ki je z glavo podaljšal do Mujana. Ta je preigral svojega čuvaja in lepo žogo vrnil Vuku, ki je bil sam pred vratarjem Rozmanom. Z rutiniranim strelom po tleh je popeljal svojo ekipo v vodstvo.

19. minuta: Mujan je priboril prosti strel na levi strani polovice Celja. Po podaji Ibričića so se domači ubranili.

15. minuta: Lazarević je priboril prosti strel na desni strani polovice Celja. Po podaji Ibričića so se domači ubranili.

rumeni karton mali6. minuta: Zaradi ostrega prekrška na sredini igrišča nad Mitjo Lotričem je rumeni karton prejel Janez Pišek.

Piscalka1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal.