Trener: Karanović Radovan Trener: Djuranović Dejan

V moštvu Domžal manjkajo Slobodan Vuk, Tilen Klemenčič, Gaber Dobrovoljc in Tibor Gorenc Stankovič.

Glavni sodnik Pomočnik sodnika Pomočnik sodnika Četrti sodnik
BELTINCI

0:1 Šoštarič Karič 12'
0:2 Kolobarić 17'
0:3 Podlogar 79'

Piscalka90+3. minuta: Glavni sodnik Roman Glažar je označil konec tekme in Domžalčani so se zanesljivo uvrstili v četrtfinale Pokala Pivovarne Union.

88. minuta: Husmani je priboril prosti strel na desni strani polovice Beltincev. Po podaji Adamova so bili igralci Domžal v prepovedanem položaju.

menjava81. minuta: V ekipi Domžal je Arnela Jakupovića zamenjal Emir Saitoski.

zoga0:3 Podlogar; 79. minuta: Markuš je ukradel žogo na sredini igrišča. Jakupović je nadaljeval napad in levi strani kazenskega prostora našel Svetlina. Ta je nesebično podal v sredino, kjer je osamljeni Podlogar žogo poslal v mrežo.

78. minuta Podlogar je priboril kot z leve strani. Po podaji Svetlina so se domači ubranili.

menjava77. minuta: V ekipi Domžal sta Andraža Žiniča in Senijada Ibričića zamenjala Denis Adamov in Benjamin Markuš.

menjava72. minuta: V ekipi Beltincev sta Hartmana in Raduho zamenjala Pihler in Mörec.

64. minuta: Svetlin je priboril prosti strel 20 metrov od vrat Beltincev. Z neposrednim strelom je poizkušal Ibričić, ki je stresel prečko. Odbito žogo je Šoštarič Karič poslal čez gol.

menjava63. minuta: V ekipi Domžal sta Käita in Kolobarića zamenjala Svetlin in Pišek.

menjava61. minuta: V ekipi Beltincev sta Lukača in Klobaso zamenjala Verunica in Mauko.

58. minuta: Podlogar je priboril kot z leve strani. Po podaji Ibričića so domači odbili v nov kot z leve strani. Po podaji Ibričića je Šoštarič Karič poslal predložek pred vrata, kjer pa so domači uspešno odbili.

55. minuta: Kolobarić je priboril prosti strel slabih 30 metrov od vrat. Z neposrednim strelom je poizkušal Jakupović. Žoga je oplazila živi zid in zletela čez domači gol. Po podaji Jakupovića s kota so se domači ubranili.

54. minuta: Podlogar je bil pri žogi na levi strani kazenskega prostora Beltincev. Poslal je predložek pred vrata, kjer je Jakupović streljal z glavo. Vratar Serec je bil zanesljiv.

48. minuta: Žinič je priboril kot z desne strani. Po podaji Jakupovića so se domači ubranili.

Piscalka46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Beltincev.

Piscalka45+1. minuta: Glavni sodnik Roman Glažar je označil konec prvega polčasa.

45. minuta: Maučec je z globinsko podajo na desni strani polovice Domžal našel Hartmana. Ta je poslal nizek predložek pred vrata, kjer je Lukač z 12 metrov streljal mimo leve vratnice.

43. minuta: Žinič je priboril prosti strel na desni strani polovice Beltincev. Z neposrednim strelom je poizkušal Jakupović, a je vratar Serec žogo uspešno odbil.

40. minuta: Žinič je priboril kot z desne strani. Po podaji Jakupovića je Šoštarič Karič s sedmih metrov zatresel prečko.

39. minuta: Strel Raduhe s 25 metrov je brez težav zaustavil vratar Mihelak.

38. minuta: Jakupović je podal na levi rob kazenskega prostora do Podlogarja. Ta je žogo vrnil Jakupoviću, ki je pripravil strel Käitu. Estonec je z dobrih 20 metrov streljal za las previsoko.

34. minuta: Sikošek je odbil v kot z desne strani. Po podaji Verbiča je žoga zletela mimo oddaljenejše vratnice.

menjava32. minuta: V ekipi Beltincev je poškodovanega Zeljkovića zamenjal Kaučič.

30. minuta: Po predložku Šoštariča Kariča z leve strani je Žinič z 10 metrov z glavo streljal previsoko.

28. minuta: Po kratki podaji Husmanija je Käit močno sprožil s 25 metrov. Vratar Serec je z odlično obrambo žogo odbil v kot z leve strani. Po uigrani akciji Ibričića in Podlogarja so se domači ubranili.

21. minuta: Strel s 30 metrov je sprožil Lukač. Vratar Mihelak ni imel težav z obrambo.

zoga0:2 Kolobarić; 17. minuta: Sikošek je prodrl po levi strani. Poslal je predložek na drugo vratnico, kjer je Žinič žogo vrnil pred vrata. Tam je bil povsem sam Kolobarić, ki je iz neposredne bližine podvojil vodstvo svoje ekipe.

16. minuta: Jakupović je z domiselno podajo za hrbtom obrambe Beltincev iskal Kolobarića. Tik pred napadalcem Domžal je žogo uspešno izbil vratar Serec.

16. minuta: Po kratki podaji Žiniča je Jakupović streljal s 25 metrov. Vratar Serec ni imel težav z obrambo.

zoga0:1 Šoštarič Karič; 12. minuta: Käit je priboril kot z desne strani. Po podaji Jakupovića je na drugi vratnici do žoge prišel Vuklišević. Z glavo je podal nazaj v sredino, kjer je Šoštarič Karič s štirih metrov žogo poslal v mrežo.

10. minuta: Žinič je priboril kot z desne strani. Po podaji Jakupovića je Hartman odbil v kot z leve strani. Po podaji Ibričića je z glavo podaljšal Šoštarič Karič, a so se domači ubranili.

8. minuta: Käit je odbil v kot z leve strani. Po podaji Sočiča so se Domžalčani ubranili.

3. minuta: Jakupović je na desni strani kazenskega prostora lepo našel Žiniča. Ta je s 14 metrov z voleja streljal mimo leve vratnice.

2. minuta: Sočič je bil pri žogi na levem robu kazenskega prostora. Žogo je zavrnil do Lukača, ki je z 12 metrov streljal za las čez gol Domžal.

Piscalka1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal.

Lep pozdrav iz Beltincev, kjer nas ob 14. uri čaka zaostala pokalna tekma! Dvoboj z drugoligašem ND Beltinci lahko v živo spremljate na nzs.si (spletni prenos).

CRGP logo Logo hitD ToursAS DomžaleMG instalaterstvoTG LOGO BREZ OZADJAMetal profilAvtomehanika KvederOrbim KamnikSalomonLavacoNemecIzolacije Pevecvalinanov ProairDare Kos s.p.SPC ŠkerjanecGM Jagodiclogoaslani tus logobmc ound   chio logo jpg RGB