V ekipi Domžal manjkajo Shamar Nicholson, Tonči Mujan in Branko Ilić. Dino Musija, Sven Karić in Elvir Hadžić so nogometaši na preizkušnji.

Glavni sodnik Pomočnik sodnika Pomočnik sodnika Delegat
Leon Pašalić

1:0 Gnezda Čerin 20'
LOKOMOTIVA

Piscalka90+2. minuta: Glavni sodnik je označil konec tekme in Domžalčani so dosegli tretjo zmago v pripravljalnem obdobju.

90. minuta: Do strela s 25 metrov je prišel Emerson. Vratar Sorčan je bil zanesljiv.

83. minuta: Kolobarić je priboril kot z desne strani. Po podaji Urbančiča so se gostje ubranili.

66. minuta: Musija je priboril kot z leve strani. Po podaji Pečnika je Käit z glavo streljal mimo gola.

60. minuta: Burić je prodrl po desni strani polovice Domžal. Žogo je zavrnil do Vranjkovića, ki je z 11 metrov streljal za las mimo desne vratnice.

56. minuta: Po predložku Ćorluke je Kolobarić za las zamudil na prvi vratnici. Vratar Bermanec je bil na golovi črti zanesljiv.

55. minuta: Kolobarić je priboril kot z desne strani. Po podaji Urbančiča so se gostje ubranili.

51. minuta: Musija je priboril prosti strel 25 metrov od vrat Lokomotive. Z neposrednim strelom je poizkušal Musija, ki je meril previsoko.

48. minuta: Po predložku z desne strani je do strela znotraj kazenksega prostora prišel Emerson. Z leve strani je sprožil mimo daljše vratnice.

Piscalka46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal.

Piscalka45+1. minuta: Glavni sodnik je označil konec prvega polčasa, ki so ga z golom Gnezde Čerina dobili Domžalčani.

42. minuta: Dobrovoljc je odbil v kot z leve strani. Po podaji Tolića so se domači ubranili.

39. minuta: Repas je priboril kot z desne strani. Po podaji Repasa je žoga končala v zunanjem delu mreže.

33. minuta: Assane je z globinsko podajo zaposlil Drozdeka, ki je prišel sam pred vratarja Mulalića. Streljal je v dolgi kot, domače pa je rešila vratnica.

zoga1:0 Gnezda Čerin; 20. minuta: Podlogar je bil pri žogi na levi strani polovice Lokomotive. Poslal je nizek predložek pred vrata, kjer je z natančnim strelom žogo v spodnji levi kot poslal Gnezda Čerin.

19. minuta: Ibričić je na levi strani v ogenj poslal Sikoška. Ta je poslal predložek pred vrata, kjer Vuk ni najbolje zadel žoge. Gostje so odbili v kot z desne strani. Po podaji Repasa je žogo odbil vratar Hendija.

14. minuta: Vuk je priboril prosti strel na levem robu kazenskega prostora Lokomotive. Ibričić je poizkušal z neposrednim strelom v dolgi kot, a je meril malce previsoko.

12. minuta: Gnezda Čerin je z odličnim prodorom prišel na vrh kazenskega prostora. Podal je do Vuka, ki je s sedmih metrov prišel do strela. Z obrambo se je izkazal vratar Hendija.

11. minuta: Dobrovoljc je odbil v kot z leve strani. Po podaji Tolića je žoga končala v stranskem avtu.

2. minuta: Klemenčič je odbil v kot z leve strani. Po podaji Karačiča je v nov kot odbil Podlogar. Po vnovični podaji Tolića je do strela prišel Emerson. Žoga je zadela vratnico in končala v gol avtu. Sodniki pa so določili, da je ob podaji Tolića žoga že zapustila igrišče.

Piscalka1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Lokomotive.