Zaradi poškodbe manjkata Tilen Klemenčič in Dejan Lazarević. Bruno Ibeh še ne vadi z moštvom.

Glavni sodnik Pomočnik sodnika Pomočnik sodnika Delegat

TABOR

1:2 Kebe 46'

0:1 Kolobarić 9'
0:2 Vuk 14'/11m

Piscalka90+1. minuta: Končana je še šesta prijateljska tekma med zimskimi pripravami. Rumeni so dosegli še tretjo zmago.

87. minuta: Ibričić je izvajal prosti strel globoko na desni strani polovice Taborja. V kazenskem prostoru je bil najvišji Dobrovoljc, ki pa ni uspel dobro streljati z glavo.

86. minuta: Sikošek je priboril kot z leve strani. Po podaji Ibričića na drugo vratnico je Vetrih streljal z glavo. Znova je Sežance rešila vratnica.

79. minuta: Po odbiti žogi je do strela s 25 metrov prišel Gnezda Čerin. Z voleja je meril za las mimo desne vratnice.

72. minuta: Vetrih je v kazenskem prostoru našel Podlogarja. Slednji je močno sprožil z voleja, a se je žoga odbila od obeh vratnic in končala v rokah vratarja Renerja.

71. minuta: Podlogar je priboril kot z desne strani. Po podaji Ibričića so se Sežanci ubranili.

70. minuta: Stevanović je izvajal kot z desne strani. Pred vrati je do strela z glavo prišel Kebe, a brez težav za vratarja Mulalića.

67. minuta: Nov zaključek Taborja. Tokrat je z leve strani kazenskega prostora nekoliko previsoko streljal Ristič.

65. minuta: Žužek je odbil v kot z leve strani. Po podaji Stevanovića je Vidaković stresel prečko, odbil pa je Pečnik.

64. minuta: Žinič je priboril prosti strel na desni strani polovice Taborja. Po podaji Urbančiča so se Sežanci ubranili.

62. minuta: Nov zaključni strel Sežancev. Poiskus Severja s 25 metrov je zaustavil vratar Mulalić.

60. minuta: Urbančič je priboril kot z desne strani Po predložku Pečnika so se Sežanci ubranili.

57. minuta: Hiter napad Sežancev. Stančič je s strelom s 25 metrov meril mimo leve vratnice.

51. minuta: Kebe je pobegnil po levi strani. Poslal je predložek na drugo vratnico, kjer je Humar zadel zunanji del mreže.

49. minuta: Pečnik je priboril kot z leve strani. Po podaji Pečnika so Sežanci še enkrat odbili do Pečnika. Ta je podal na drugo vratnico, kjer je Žužek z glavo streljal mimo leve vratnice.

zoga1:2 Kebe; 46. minuta: Po predložku Rističa z leve strani obramba Domžal ni najbolje posredovala. Do žoge je prišel Kebe, ki mu z bližine ni bilo težko spraviti žoge v mrežo.

Piscalka46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal.

Piscalka45+1. minuta: Končan je prvi polčas, po katerem so Domžalčani zasluženo v vodstvu.

45. minuta: Po podaji Stevanovića z leve strani je žoga končala v rokah vratarja Milića.

39. minuta: Po podaji Pečnika je Žužek močno sprožil z vrha kazenskega prostora. Žoga je od bloka zletela za las čez gol. Po podaji Pečnika s kota je žoga zadela zunanji del mreže.

35. minuta: Čubrilo je priboril prosti strel na levi strani polovice Taborja. S 25 metrov je neposredno proti vratom streljal Pečnik. Žoga je oplazila živi zid, a je bil vratar Rener dovolj zbran, da je žogo ujel.

zoga0:2 Vuk/11m; 14. minuta: Po podaji Pečnika je Vuka v kazenskem prostoru Taborja nepravilno zaustavil vratar Rener. Enajstmetrovko je z mojstrskim strelom v zgornji levi kot izvedel Vuk in podvojil vodstvo rumenih.

zoga0:1 Kolobarić; 9. minuta: Hodžić je z odlično podajo na sredini našel Kolobarića, ki je v slogu največjih nogometnih mojstrov preigral obrambo Taborja, prišel sam pred vratarja renerja in ga s strelom v spodnji levi kot brez težav premagal. Evrogol napadalca mladinske ekipe rumenih!

6. minuta: Kolobarić je odbil v kot z leve strani. Po podaji Primorcev je odbil Morris, ki je začel hiter protinapad rumenih. Po podaji Pečnika je bil nekoliko prepočasen Vuk in žoga je končala v rokah vratarja Renerja.

Piscalka1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Tabora Sežane.